Новини | Міжнародна олімпіада RSS

2012-11-06 18:37:46

       Шановні студенти! Стартувала реєстрація для участі в міжнародній олімпіаді "IT-ПЛАНЕТА».

     IT-Планета - це змагання, спрямовані на виявлення та підтримку здібних і практично підготовлених студентів, які навчаються найбільш затребуваним на ринку інформаційно-комунікаційних технологій.
    Місія олімпіади - сприяння професійному розвитку молоді, що навчається в ІКТ-сфері. Олімпіада проходить на території Росії, України, Казахстану, Білорусі та Узбекистану.
    Перемога в змаганнях дає шанс студентам проявити себе у сфері інформаційних технологій як у майбутній професійній області. Для багатьох переможців це можливість пройти виробничу практику у провідних компаніях країни або працевлаштуватися, реалізувати свої навички і знання, поспілкуватися з висококласними фахівцями, обмінятися досвідом, бути включеним до бази даних перспективних талановитих ІТ-фахівців, отримати кубки, медалі, а також цінні подарунки від партнерів Олімпіади.

    При реєстрації вказуйте ВУЗ - ІХКЕ ОНАХТ (з випадаючого списку)  Участь безкоштовна і ні до чого не зобов'язує) Головне - перевірити себе і свої знання!    Реєстрація студента.Коментарів (0)
Вы не авторизовані й не можете додавати коментарі. або зареєструйтесь.

Коментарів немає.
По-русски По-русски | Українською Українською

Адреса

65082, м. Одеса, вул. Дворянська, 1/3, ауд. 229, ауд. 219, ауд. 270

Телефони

Завідуючий - 720-91-01,
Викладацька: 720-91-14, 720-91-18, 720-91-44

Веб-сайт академії

onaft.edu.ua

Веб-сайт приймальної комісії

onaft.od.ua

E-mail кафедри

vmplotnik@gmail.com