Новини | 17.04 відбувся день кафедри!!! RSS

2013-04-24 08:12:21

Минулого тижня пройшов тиждень факультету ІТіКБ. Наша кафедра брала активну участь у всіх заходах факультету. Зокрема кафедрою були ініційовані та проведені такі з них:

зустріч з випускниками минулих років спеціальності 05010101, яка відбулася в рамках дня кафедри Інформаційних технологій та кібербезпеки;

турнір з пошуку інформації в Internet серед студентів академії;

• проведення засідання в секції «Програмування, математичне моделювання та системи штучного інтелекту» в рамках XIII Всеукраїнської студентської науково-технічної конференції молодих вчених, аспірантів і студентів "Стан, досягнення та перспективи інформаційних систем і технологій".

Зустріч випускників пройшла на УРА! Радує, що взяти участь відгукнулося багато наших випускників, але формат заходу не дозволяв всім бажаючим виступити. Колектив кафедри висловлює подяку всім випускникам за активну участь, а саме: Михалішину Дмитру, Олійнику Олександру, Летіковой Ірині, Торзюку Ярославу, Лазер Яні, Чупрун Оксані, Калашникову Ігорю, Нікулеску Євгенію. Всі вони успішно реалізовують себе у відомих IT-компаніях, а саме у сфері розробки програмного забезпечення в рамках отриманої спеціальності.

Зустріч пройшла в сприятливій обстановці і носила діалоговий характер - студенти слухали поради та задавали питання з великою цікавістю. До речі, бажаючих бути присутніми на зустрічі було настільки багато, що студенти стояли навіть у проходах аудиторії і сиділи на підвіконнях))

Окрім студентів та випускників на зустрічі були присутні декан факультету ІТіКБ (Корнієнко Ю.К.), завідувач кафедри ІТіКБ (Плотніков В.М.), викладачі кафедри та гості кафедри.

Турнір з пошуку інформації в Internet викликав великий ажіотаж: учасники представляли не тільки наш факультет, а й інші факультети академії, а також технікум промислової автоматики ОНАХТ. Всього в турнірі взяло участь 36 студентів. За результатами турніру було визначено три призових місця:

1. Козаков Ярослав, студент 2 курсу спеціальності «Спеціалізовані комп'ютерні системи».

2. Латишев Андрій, студент 3 курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення», ТПА ОНАХТ.

3. Кужель Євген, студент 3 курсу спеціальності «Інформаційні управляючі системи та технології».

Всі переможці на гала-концерті в п'ятницю були нагороджені деканом факультету ІТіКБ цінними призами.

Ну і закінчувала кафедра тиждень факультету проведенням конференції на секції «Програмування, математичне моделювання та системи штучного інтелекту». Всього було заслухано 20 доповідей. Статус всеукраїнської конференції був підтверджений сповна - були присутні доповідачі з інших міст та ВНЗ. Керівник секції, д.т.н, професор Плотніков Валерій Михайлович, завершуючи роботу секції, назвав авторів кращих доповідей, які були відзначені грамотами та вручені деканом факультету ІТіКБ на гала-концерті в п'ятницю.

 

Пропонуємо вашій увазі невеликий фоторепортаж про день кафедри ІТіКБКоментарів (0)
Вы не авторизовані й не можете додавати коментарі. або зареєструйтесь.

Коментарів немає.
По-русски По-русски | Українською Українською

Адреса

65082, м. Одеса, вул. Дворянська, 1/3, ауд. 229, ауд. 219, ауд. 270

Телефони

Завідуючий - 720-91-01,
Викладацька: 720-91-14, 720-91-18, 720-91-44

Веб-сайт академії

onaft.edu.ua

Веб-сайт приймальної комісії

onaft.od.ua

E-mail кафедри

vmplotnik@gmail.com