Новини | Пошуковий турнір серед студентів Академії RSS

2016-04-15 16:28:51

14 квітня відбувся IV турнір з пошуку інформації в Internet серед студентів Академії.  Приємно відзначити, що з кожним роком учасників даного заходу стає все більше, у цьому році їх кількість склала 58 студентів, всі ОЦ 1-го поверху були повністю заповнені. При чому участь приймали студенти не лише факультету ІТ та КБ, а і інших факультетів Академії.  Матеріальну підтримку проведення турніру здійснювала кафедра Інформаційних технологій та кібербезпеки. Інформаційну підтримку заходу здійснював центр комп’ютерних технологій ОНАХТ.

Викладачі кафедри ІТ та КБ були присутні у всіх ОЦ, допомагали у організації, надавали несуттєві підказки і з задоволенням активно приймали участь поза конкурсом, дехто з них навіть взяв питання з собою додому. Учасникам було запропоновано за 2 години знайти відповіді до 17-и запитань, кожне з яких було побудовано так, що кінцева відповідь на запитання визначалася з ланцюга проміжних пошукових запитів.

Наприклад, розглянемо одне питання: Є місце на Планеті, звідки «янкі» дивляться на землі країни горілки, ведмедів і багатьох національностей з відстані у 4 кілометри, при цьому там у них ціле поселення з будинками та технікою. Форма якої геометричної фігури у вертолітної площадки у цьому поселенні?

Хід рішення мав бути наступним: янкі – отже, мова про США, горілка та ведмеді – про Росію. Потім ті, хто не пам’ятають напевно шкільний курс географії по карті визначають місце на земній кулі, яке підходить під вказані параметри. Виявляється що у Беренговій протоці є острова Діміона – один належить Росії, а інший США. Відстань між ними дорівнює 4 кілометри. А далі потрібно використати сервіс Google для перегляду космічних зйомок і при наближені острову, який належить США розгледіти вертолітну площадку у формі хреста (плюса).

 В цілому, з завданням на 60% (10 – 12 відповідей) впоралися більше 20 студентів, троє дали відповіді більше ніж на 13 питань. А переможець, студент 4 курсу факультету інформаційних технологій та кібербезпеки, Котай Вадим зумів знайти відповіді на 15 запитань, що стало кращим результатом як за часом так і за кількістю відповідей.

15 квітня у присутності декану факультету ІТ та КБ Котлика С.В. та завідуючого кафедрою ІТ та КБ Плотнікова В.М. було вручено нагороду переможцю – зовнішній накопичувач ємністю в 500 Gb.  Спонсором даного призу виступила кафедра Інформаційних технологій та кібербезпеки.

 

Для всіх бажаючих спробувати власні сили ми опубліковуємо питання Турніру.

 

 Коментарів (0)
Вы не авторизовані й не можете додавати коментарі. або зареєструйтесь.

Коментарів немає.
По-русски По-русски | Українською Українською

Адреса

65082, м. Одеса, вул. Дворянська, 1/3, ауд. 229, ауд. 219, ауд. 270

Телефони

Завідуючий - 720-91-01,
Викладацька: 720-91-14, 720-91-18, 720-91-44

Веб-сайт академії

onaft.edu.ua

Веб-сайт приймальної комісії

onaft.od.ua

E-mail кафедри

vmplotnik@gmail.com